2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy sprzętu medycznego 2
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia są przeglądy sprzętu medycznego. 5.2. Wspólny słownik zamówień: CPV: 50400000-9: Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych. 5.3. Wykonawca jest zobowiązany wykonywać przeglądy techniczne urządzeń zgodnie z częstotliwością wyszczególnioną dla poszczególnych urządzeń, przed upływem terminu ich ważności określonego przez serwisanta w paszporcie technicznym 5.4. Wykonanie okresowych przeglądów i konserwacji musi być udokumentowana przez Serwisanta: 5.4.1. odpowiednim wpisem do paszportu technicznego urządzenia. Adnotacja musi zawierać: datę wykonania usługi, informację o sprawności technicznej i dopuszczeniu do dalszej eksploatacji, termin kolejnego przeglądu. Wpisy powinny być opatrzone pieczątką i podpisem osoby wykonującej przegląd. 5.4.2. raportem serwisowym potwierdzonym przez Użytkownika sprzętu, a także w razie konieczności, wystawieniem orzeczenia o stanie technicznym. Raport serwisowy winien zawierać dane zgodne z wpisem do paszportu, w tym dane identyfikacyjne urządzenia (nazwę, model, numer fabryczny/seryjny), informację o sprawności technicznej i dopuszczeniu do dalszej eksploatacji, termin kolejnego przeglądu. W przypadku wykonywania przeglądu kilku urządzeń w jednym terminie wymaga się wystawienia raportu serwisowego dla każdego urządzenia oddzielnie. 5.5. Wykonawca jest zobowiązany wykonywać okresowe przeglądy i konserwacje aparatów zgodnie z wymogami producenta danego urządzenia. 5.6. Na koszt przeglądu okresowego składa się: 5.6.1. koszt robocizny jako zryczałtowana kwota zawierająca wszelkie składowe takie jak: koszty delegacji, dojazdu, transportu, ewentualnie koszt przesyłki sprzętu i aparatury (gdy przedmiot serwisu jest zabierany przez Wykonawcę usług, a następnie w ten sam sposób dostarczany po wykonaniu przeglądu), koszt czynności konserwacyjnych i pomiarowych, wystawienia certyfikatów, itd. 5.6.2. koszt części zużywalnych wymienianych podczas przeglądu okresowego.
Interne Kennung: 20/ZP/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet 31