497223-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Mammografie-Ausrüstung – Mamografické přístroje [2025]
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMamografické přístroje [2025]
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka tří mamografických přístrojů dle specifikace a za podmínek vymezených v příloze č. 2 zadávací dokumentace (vzory smluv) a dále poskytnutí souvisejících dodávek a služeb v rozsahu a za podmínek uvedených v téže přílohách zadávací dokumentace.
Interne KennungMOU 526 904
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111650 Mammografie-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001