2. Verfahren
Verfahren
Titel: SŠPHZ a VOŠ – vybudování FVE
Beschreibung: Dodávka a montáž 2 fotovoltaických elektráren s akumulací na střechách stávajících budov a to FVE 1 o výkonu 49,2 kWp na střeše budovy H a FVE 2 o výkonu 49,2 kWp na střeše budovy Z
Interne Kennung: 1/VZ/2025/3/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na dodávky v otevřeném řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001