497241-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten für Kindergärten – Budowa niskoemisyjnego i energooszczędnego budynku przedszkola z oddziałami integracyjnymi wraz z instalacją kanalizacji deszczowej z podziemnym zbiornikiem retencyjnym, podziemnym zbiornikiem wody pożarowej, instalacją fotowoltaiczną o mocy do 50 kW(mikroinstalacja) i zagospodarowaniem terenu na działce Nr. Ew. 83 w miejscowości Dębówka, Gm. Błonie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa niskoemisyjnego i energooszczędnego budynku przedszkola z oddziałami integracyjnymi wraz z instalacją kanalizacji deszczowej z podziemnym zbiornikiem retencyjnym, podziemnym zbiornikiem wody pożarowej, instalacją fotowoltaiczną o mocy do 50 kW(mikroinstalacja) i zagospodarowaniem terenu na działce Nr. Ew. 83 w miejscowości Dębówka, Gm. Błonie.
Beschreibunga) wykonanie budynku przedszkola wraz z układem funkcjonalnym, obejmującym sale dydaktyczne, sanitariaty, kuchnię, pomieszczenia administracyjne, pomieszczenia techniczne oraz miejscem ukrycia Kat. I; b) wykonanie konstrukcji obiektu, przegród, dachów, stolarki okiennej i drzwiowej, wykończeń wewnętrznych i zewnętrznych, zgodnie z technologią określoną w Dokumentacji projektowej oraz przepisach; c) wykonanie instalacji wewnętrznych: wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji z pompą ciepła, wentylacji, klimatyzacji, fotowoltaiki, instalacji elektrycznych, teletechnicznych i przeciwpożarowych; d) wykonanie instalacji zewnętrznych, w tym sieci kanalizacji deszczowej z podziemnym zbiornikiem retencyjnym, podziemnym zbiornikiem wody pożarowej, przyłącza wodociągowego, przyłącza kanalizacyjnego, kanalizacją teletechniczną, instalacją elektryczną i oświetleniową zewnętrzną; e) wykonanie odwiertów pionowych dla gruntowej pompy ciepła wraz z wszystkimi wymaganymi formalnościami geologicznymi f) wykonanie automatyki i sterowania niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania instalacji wewnętrznych i zewnętrznych; g) wykonanie zagospodarowania terenu, obejmującego dojścia, drogi, place zabaw, zieleń, ogrodzenia, oświetlenie, miejsca postojowe, stacje ładowania pojazdów, elementy małej architektury oraz pozostałe elementy wynikające z Dokumentacji Projektowej; h) wyposażenie obiektu w wyposażenie i urządzenia, zgodnie z Dokumentacją Projektową i OPZ; i) pozostałe Roboty Budowlane i obowiązki wynikające z dokumentacji wykonawczej, OPZ, specyfikacji i Umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji