2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medewerker Parkeerproducten - cluster DV
Beschreibung: Voor het team Belastingen en Parkeren van de gemeente Rotterdam zijn wij op zoek naar een medewerker Parkeerproducten. In deze rol draag je bij aan processen die niet altijd zichtbaar, maar wel essentieel zijn voor de burger. Het team is verantwoordelijk voor de productie en voor de administratieve afhandeling van parkeerproducten zoals vergunningen en abonnementen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000