See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń laboratoryjnych do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Dostawa urządzeń laboratoryjnych do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 6 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: PN/125/WZP/25 - 83/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Zamrażarka niskotemperaturowa
Beschreibung: Zamrażarka niskotemperaturowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 1: Zamrażarka niskotemperaturowa
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Chłodziarka laboratoryjna
Beschreibung: Chłodziarka laboratoryjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 2: Chłodziarka laboratoryjna
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: System rejestracji temperatury w urządzeniach laboratoryjnych
Beschreibung: System rejestracji temperatury w urządzeniach laboratoryjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 3: System rejestracji temperatury w urządzeniach laboratoryjnych
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Komora laminarna
Beschreibung: Komora laminarna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 4: Komora laminarna
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Termocykler do reakcji PCR
Beschreibung: Termocykler do reakcji PCR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 5: Termocykler do reakcji PCR
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Automatyczny system do elektroforezy agarozowej DNA
Beschreibung: Automatyczny system do elektroforezy agarozowej DNA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 6: Automatyczny system do elektroforezy agarozowej DNA