497301-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Business Developer (Leven Lang Ontwikkelen)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBusiness Developer (Leven Lang Ontwikkelen)
BeschreibungDynamisch Aankoop Systeem Inhuur derden voor Tilburg University Onbepaald
Interne KennungTIU/TSB04226
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0000
TitelOnderwijs- en onderzoekondersteuning
BeschreibungDit perceel betreft o.a. beleidsvoorbereiding en uitvoering, onderwijsontwikkeling, internationalisering, kwaliteitsborging, accreditatie, ondersteuning onderwijssystemen, BKO/CTO training, onderwijsadministratie en ondersteuning docenten.
Interne Kennung5
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: TIU/TSB04226
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 5