See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-22 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 122038-2025
Interne Kennung: 702500197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42141500 Kupplungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702501370
Beschreibung: umowa z Wykonawcą ZERKOPOL Sp. z o.o. w zakresie zadania w zakresie zadania nr 8 i 24
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702501364
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GUMMET S.C. J. H. Dębosz w zakresie zadania nr 3, 6, 8, 12, 17, 20, 21, 24, 27, 28 oraz 30 w pozycji 4, 15, 18, 22, 23, 25 i 28
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702501366
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Fabryka Elementów Napędowych FENA Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 30 w pozycji 1, 3, 5, 10, 13 i 27
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702501367
Beschreibung: umowa z Wykonawcą RINGFEDER POWER TRANSMISSION Sp.z o.o. w zakresie zadania nr 18 oraz 23
Los: LOT-0005
Titel: Umowa nr 702501369
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Firma Produkcyjno-Handlowa DUBAN J. Dubiel w zakresie zadania nr 10 oraz 30 w pozycji 6 i 9
Los: LOT-0006
Titel: Umowa nr 702501368
Beschreibung: umowa z Wykonawcą Wiesław Stochmiałek FPU PROMEN w zakresie zadania nr 2, 15 oraz 30 w pozycji 2, 7 i 11
Los: LOT-0007
Titel: Umowa nr 702501365
Beschreibung: umowa z Wykonawcą 7) Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ROXY S.J. D. Piszczek, E. Piszczek w zakresie zadania nr 1, 4, 5, 9, 11, 13, 16, 19, 22, 26, 29 oraz 30 w pozycji 12, 14, 20 i 26