497333-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Entwicklung – Modernizacja systemu Egeria 6.0. posiadanego przez Zamawiającego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja systemu Egeria 6.0. posiadanego przez Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu Egeria 6.0. posiadanego przez Zamawiającego. Zamówienie podstawowe: Modernizacja obecnie wykorzystywanego przez Zamawiającego systemu Egeria 6.0 obejmująca następujące zakresy: 1) Aktualizacja bazy danych oraz modernizacja technologiczna w zakresie interfejsu; 2) Dostawę Portalu Pracowniczego współpracującego z modułami zmodernizowanego systemu; 3) Dodatkowe usługi rozwoju. Zamówienie w ramach prawa opcji: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje świadczenie usług obejmujących usługi konsultacyjne, rozwojowe, wdrożeniowe, programistyczne i analityczne w wymiarze minimum 10 godzin oraz maksymalnie 2000 godzin. W odniesieniu do usług programistycznych – ich świadczenie wiąże się z obowiązkiem udzielenia Zamawiającemu licencji. W szczególności: • Usługi analityczne, w tym instruktaże dla pracowników Zamawiającego prezentujące możliwości systemu; • Zmiany systemu wynikające z indywidualnego zapotrzebowania Zamawiającego, które mogą być wprowadzone poprzez konfigurację systemu; • Zmiany systemu wynikające z indywidualnego zapotrzebowania Zamawiającego, które wymagają rozbudowy systemu o nowe funkcjonalności. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne KennungBA.WZP.26.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania na podstawie art. 441 Ustawy z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje świadczenie usług obejmujących usługi konsultacyjne, rozwojowe, wdrożeniowe, programistyczne i analityczne w wymiarze minimum 10 godzin oraz maksymalnie 2000 godzin. W odniesieniu do usług programistycznych – ich świadczenie wiąże się z obowiązkiem udzielenia Zamawiającemu licencji. W szczególności: • Usługi analityczne, w tym instruktaże dla pracowników Zamawiającego prezentujące możliwości systemu; • Zmiany systemu wynikające z indywidualnego zapotrzebowania Zamawiającego, które mogą być wprowadzone poprzez konfigurację systemu; • Zmiany systemu wynikające z indywidualnego zapotrzebowania Zamawiającego, które wymagają rozbudowy systemu o nowe funkcjonalności. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest jego wyłącznym prawem i uzależnione jest od stwierdzonych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach Prawa Opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko części, w zależności od stwierdzonych przez Zamawiającego potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie w zakresie wskazanym przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji.