2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud pompinstallaties
Beschreibung: De gemeente Moerdijk is op zoek naar een partij die de gemeente ontzorgt op het gebied van het reinigen, preventief & correctief onderhoud, 1e en 2e-lijns correctief onderhoud en vervanging/reparaties/renovaties aan de diverse riool technische installaties binnen het grondgebied van de gemeente Moerdijk. Inspectie conform de Beoordelingsrichtlijn (BRL) K14020/01 valt tevens onder deze opdracht. Preventief en correctief onderhoud van de mechanische riolering binnen de gemeente Moerdijk
Interne Kennung: K011752
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 30 juni 2028. De overeenkomst kan drie keer worden verlengd voor de duur van twee (2) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.