2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbygning af fjernvarme i området Rendsagervej og Løkketoften
Beschreibung: Vallensbæk Fjernvarme NORD a.m.b.a. ønsker at udbygge ledningsnettet i området Rendsagervej og Løkketoften. Projektet omfatter etablering af ledningsnet jord og rør, som hovedentreprise indeholdende samtlige ydelser til driftsklart anlæg til og med ventilbeslag, samt reetablering. Projektet omfatter ca. 4600 meter hovedledning og ca. 3700 meter stikledning.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001