2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení lokomotiv řady 749 mobilní částí ETCS
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) do 3 lokomotiv řady 749 provozovaných Zadavatelem, a to v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Vybavení lokomotiv řady 749 mobilní částí ETCS