2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bioodpad
Beschreibung: Jedná se o veřejnou zakázku na služby. Předmět zakázky je rozdělen na 2 částí. Účastníci mohou podat nabídku do všech částí. Nabídky se podávají do každé části zvlášť.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: Předmětem zakázky je svoz bioodpadu od občanů města Jaroměře a spádových obcí: Starý Ples, Josefov, Semonice, Jezbiny. Svoz nádob bude probíhat pravidelně, celoročně, každých 14 dní (od 1.1. do 31.12), vyjma období 1.7. – 31.8., kdy bude probíhat svoz týdenní, celkem 30 svozů do roka. Zadavatel upozorňuje, že bioodpad se musí svážet na kompostárnu do AGRO Jaroměř. Jinou variantu zadavatel nepřipouští. Svoz bioodpadu se týká celkem 1500 ks nádob.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: Část 2 – se týká dodavatele svozových nádob o objemu 240 l, které bude mít zadavatel ve výpůjčce s možností následného odkupu. Přesná specifikace nádob je uvedena v příloze č. 5 této ZD.
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224340 Mülleimer