497415-2026 - Ergebnis
Tschechien – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Rámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení Canon 2024+
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení Canon 2024+
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů, inkoustů, odpadních nádob či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobce Canon, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD - Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung176574-2024
Interne KennungMF-5545/2024/6602
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer, 30192113 Tonerkassetten, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
LosLOT-0001