2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami w zakresie budowy zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz pełnienie nadzoru autorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażem podziemnym oraz urządzeniami budowlanymi, infrastrukturą techniczną, elementami małej architektury, oświetleniem zewnętrznym, śmietnikami, instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi, miejscami postojowymi, drogą dojazdową, ciągami pieszymi, zjazdem do garażu, murami oporowymi, zlokalizowanymi w pobliżu ul. Synów Pułku w Chełmie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: 1) Projektowane Postanowienia Umowy - załącznik nr 8 do SWZ, 2) Program funkcjonalno-użytkowy (w zakresie niezbędnym do opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej) - załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy.
Interne Kennung: SIM-ZP.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (art. 138 ust. 4 ustawy Pzp)
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation