See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja wiaduktów drogowych nad ul. Paryską w Warszawie”.
Beschreibung: Celem realizacji inwestycji jest poprawa stanu technicznego obiektów inżynieryjnych oraz obniżenie zanieczyszczenia akustycznego wokół terenów sąsiadujących z al. St. Zjednoczonych na odcinku drogi od ul. Bajońskiej do ul. Miedzynarodowej w Warszawie. Długość odcinka ok. 985 m. W ramach przedsięwzięcia wykonane zostaną w szczególności następujące prace: - rozbiórka i odbudowa nowych wiaduktów będących częścią niniejszego odcinka, - wymiana/odtworzenie nawierzchni drogi wraz z elementami betonowymi, - budowa nowych oraz modernizacja istniejących ekranów akustycznych.
Interne Kennung: RZP-II-WI/7/ZPIL/2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: ZRM/UM/65/ZPU/2022
Haupteinstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen