See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky sekvenačních kitů, kitů pro transkriptomiku jednotlivých buněk a kitů pro transkriptomiku s prostorovým rozlišením
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka rozdělenou na pět částí na opakující se dodávky laboratorních chemikálií, a to zejména sekvenačních kitů, kitů pro transkriptomiku jednotlivých buněk a pro prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na zobrazování a na sekvenaci a dále také průtokových sekvenačních komůrek, tak jak jsou blíže specifikovány v příloze č. 3 ZD, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou v podrobnostech vyjmenovány v přílohách č. 3 ZD – Specifikace předmětu plnění a technické požadavky zadavatele (pro každou část VZ samostatně). Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nové a dosud nepoužívané laboratorní chemikálie. Veřejná zakázka má tyto části: Část 1 – Sekvenační kity pro technologii Illumina Část 2 – Kity pro prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na sekvenaci Část 3 – Kity pro transkriptomiku jednotlivých buněk Část 4 – Kity pro prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na zobrazování Část 5 – Sekvenační kity pro technologii Oxford Nanopore Cílem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody pro každou část veřejné zakázky samostatně, s jedním dodavatelem na dobu určitou - na dva (2) roky ode dne účinnosti dohody tj. ode dne uveřejnění Rámcové dohody v registru smluv, nebo do vyčerpání částky rovnající se předpokládané hodnotě příslušné části veřejné zakázky, podle toho, která skutečnost nastane dříve. Část 5. VZ byla zrušena. Jedná se o uveřejnění dílčích smluv z Rámcových dohod uzavřených pro části 1, 3 a 4 VZ.
Interne Kennung: VZ 25/914 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: část 4: Kity pro prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na zobrazování
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) v souladu s § 137 písm. b) ZZVZ na základě Rámcové dohody ze dne 20.5.2025 za 2. čtvrtletí 2026. V této části VZ nebyla ve druhém čtvrtletí 2026 realizována žádná objednávka.
Interne Kennung: VZ 25/914 ÚMG - část 4.VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Popis vyhrazených změn závazku ze smlouvy (RD) je v podrobnostech uveden v čl. 8.2 ZD a dále pak v návrhu rámcové dohody.
Los: LOT-0003
Titel: část 3: Kity pro transkriptomiku jednotlivých buněk
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčí smlouvy (objednávky) v souladu s § 137 písm. b) ZZVZ na základě Rámcové dohody ze dne 19.5.2025 za 2. čtvrtletí 2026.
Interne Kennung: VZ 25/914 ÚMG - část 3.VZ
Los: LOT-0002
Titel: část 2: Kity pro prostorově rozlišenou transkriptomiku založenou na sekvenaci
Interne Kennung: VZ 25/914 ÚMG - část 2.VZ
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Sekvenační kity pro technologii Illumina
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) v souladu s § 137 písm. b) ZZVZ na základě Rámcové dohody ze dne 20.5.2025 za 2. čtvrtletí 2026.
Interne Kennung: VZ 25/914 ÚMG - část 1.VZ