2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZVOJ A SERVIS CLARITY PPM
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je: a) sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování implementačních a konzultačních služeb pro systém Clarity PPM spočívající v: • rozvoji nebo změně stávajících informačních systémů ve společnostech Skupiny ČEZ, • implementaci nových produktů včetně odpovídajícího procesního poradenství, • realizaci upgrade produktů na vyšší verze, • podpoře a rozvoji stávajících a nových integrací v rámci informačních systémů a také na externí systémy provozované objednatelem pro Skupinu ČEZ resp. při řešení IS/IT architektury k zajištění jejich efektivního provozování; b) na základě Servisní smlouvy poskytování servisních služeb pro systém Clarity PPM. Poskytované servisní služby budou určeny pro řešení incidentů, problémů a servisních požadavků nad rámec záruky vzniklých v souvislosti s provozem a správou systému Clarity PPM. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 a 4 Zadávací dokumentace. Rámcová dohoda i Servisní smlouva budou uzavřeny s jedním Dodavatelem, se kterým bude moci Zadavatel Smlouvy uzavřít na základě postupu dle čl. 26 části 1 Zadávací dokumentace. Podrobné informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 7500010339
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit příslušného dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda a Servisní smlouva byla s vybraným Dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda a Servisní smlouva uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu a Servisní smlouvu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci.