2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw płynnych - oleju napędowego na rzecz PKS w Kłodzku S.A. wraz z wstawieniem terminalu paliwowego
Beschreibung: 1. Postępowanie prowadzone jest w oparciu o przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.) – dalej „PZP”. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 376 ust. 1 pkt 1 ust. PZP 3. Do udzielenia przedmiotowego zamówienia stosuje się przepisy dotyczące zamówień sektorowych na dostawy, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne
Interne Kennung: 1/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przez Wykonawcę własnym transportem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) paliw płynnych w postaci oleju napędowego na rzecz Zamawiającego do zbiornika wchodzącego w skład terminalu paliwowego wraz z postawieniem przez Wykonawcę przedmiotowego terminalu paliwowego na terenie prowadzenia działalności przez Zamawiającego – działce nr 3/48 powstałej na skutek podziału geodezyjnego działki nr 3/32 położonej w Kłodzku przy ulicy Dusznickiej nr 1. 2. Olej napędowy musi spełniać klasyfikację na podstawie PN-EN 590. 3. Szacunkowa ilość oleju napędowego wynosi 408 m³ na 24 miesiące. 4. Paliwa powinny spełniać warunki określone aktualnymi normami: PN-EN 590, PN-EN 228 i Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie aktualnych wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Parametry określone we wskazanym akcie prawnym są parametrami minimalnymi, które winny spełniać oferowane paliwa ciekłe. 5. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. Wszelkie czynności i prace związane z montażem, rozmieszczeniem i instalacją, oferowanego przez Wykonawcę terminalu paliwowego niezbędne do prawidłowego i zgodnego z przeznaczeniem funkcjonowania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie oferty. 6. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ). 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III niniejszej SWZ. 8. Ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, normy i inne wymienione w ustawie PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne i zastrzega sobie prawo do weryfikacji oferowanych rozwiązań równoważnych na etapie badania i oceny ofert. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany udowodnić, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania 9. Niniejsze zamówienie nie jest podzielone na części