2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rakendusuuringu „Söödalisandi 3-nitrooksüpropanooli (3-NOP) ja teatavate söödamaterjalide mõju piimalehmade metaani heite vähendamisele ja loomade heaolule“ läbiviimine
Beschreibung: Hanke eesmärk on viia läbi rakendusuuring, et hinnata söödalisandi 3-nitrooksüpropanooli (3-NOP) ja valitud söödamaterjalide (nt rapsikook, rasvhapped) mõju piimalehmade soolesisesel fermentatsioonil tekkiva metaani heite vähendamisele Eesti tingimustes. Uuringus hinnatakse lisaks mõju loomade tervisele ja heaolule, piima koostisele ja toodangule ning sõnniku biogaasi/biometaani tootmise potentsiaalile. Hankedokumentides märgitud rakendusuuringu läbiviimiseks eraldatud toetus summas 356 000 eurot on koos käibemaksuga. Nimetatud summast on 353 600 eurot ette nähtud rakendusuuringu läbiviimiseks ning 2 400 eurot uuringu tulemuste avalikuks tutvustamiseks kahel korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313242-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000