See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Základní škola Sokolovská – Zlepšení kvality a dostupnosti vzdělávání – dodávka vybavení
Beschreibung: Část 1 – AV technika Předpokládaná hodnota pro Část 1- AV technika je 6 983 401,79 Kč bez DPH Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace „Příloha č. 2a Položkový rozpočet – část 1“ a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technická zpráva“. Zadavatel má na realizaci části 1 – AV technika peněžité prostředky včetně dotace ve výši 6 983 401,79 Kč bez DPH. V případě, že se nijak nezmění aktuální situace a vybraný účastník by svou nabídkovou cenou překročil předpokládanou hodnotu, je velice pravděpodobné, že zadavatel bude nucen postupovat v souladu s § 127, odst. 2 písm. d) ZZVZ. Část 2 – Nábytek Předpokládaná hodnota pro Část 2- Nábytek je 3 826 455,50 Kč bez DPH Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace „Příloha č. 2b Položkový rozpočet – část 2“ a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technická zpráva“. Zadavatel má na realizaci části 2 – Nábytek peněžité prostředky včetně dotace ve výši 3 826 455,50 Kč bez DPH. V případě, že se nijak nezmění aktuální situace a vybraný účastník by svou nabídkovou cenou překročil předpokládanou hodnotu, je velice pravděpodobné, že zadavatel bude nucen postupovat v souladu s § 127, odst. 2 písm. d) ZZVZ. Část 3 – Výukové pomůcky Předpokládaná hodnota pro Část 3 - Výukové pomůcky je 344 407 Kč bez DPH Předmětem plnění je dodávka a instalace nových a nepoužitých výukových pomůcek, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2c zadávací dokumentace „Příloha č. 2c Položkový rozpočet – část 3“ a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technická zpráva“. Zadavatel má na realizaci části 3 – Výukové pomůcky peněžité prostředky včetně dotace ve výši 344 407 Kč bez DPH. V případě, že se nijak nezmění aktuální situace a vybraný účastník by svou nabídkovou cenou překročil předpokládanou hodnotu, je velice pravděpodobné, že zadavatel bude nucen postupovat v souladu s § 127, odst. 2 písm. d) ZZVZ.
Interne Kennung: dodávky ZŠ Sokolovská
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39160000 Schulmöbel, 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – AV technika
Beschreibung: Část 1 – AV technika Předpokládaná hodnota pro Část 1- AV technika je 6 983 401,79 Kč bez DPH Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace „Příloha č. 2a Položkový rozpočet – část 1“ a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technická zpráva“. Zadavatel má na realizaci části 1 – AV technika peněžité prostředky včetně dotace ve výši 6 983 401,79 Kč bez DPH. V případě, že se nijak nezmění aktuální situace a vybraný účastník by svou nabídkovou cenou překročil předpokládanou hodnotu, je velice pravděpodobné, že zadavatel bude nucen postupovat v souladu s § 127, odst. 2 písm. d) ZZVZ.
Interne Kennung: dodávky - část 1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Výukové pomůcky
Beschreibung: Předpokládaná hodnota pro Část 3 - Výukové pomůcky je 344 407 Kč bez DPH Předmětem plnění je dodávka a instalace nových a nepoužitých výukových pomůcek, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2c zadávací dokumentace „Příloha č. 2c Položkový rozpočet – část 3“ a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technická zpráva“. Zadavatel má na realizaci části 3 – Výukové pomůcky peněžité prostředky včetně dotace ve výši 344 407 Kč bez DPH. V případě, že se nijak nezmění aktuální situace a vybraný účastník by svou nabídkovou cenou překročil předpokládanou hodnotu, je velice pravděpodobné, že zadavatel bude nucen postupovat v souladu s § 127, odst. 2 písm. d) ZZVZ.
Interne Kennung: dodávky - část 3
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Nábytek
Beschreibung: Předpokládaná hodnota pro Část 2- Nábytek je 3 826 455,50 Kč bez DPH Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace „Příloha č. 2b Položkový rozpočet – část 2“ a v technické zprávě, která tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technická zpráva“. Zadavatel má na realizaci části 2 – Nábytek peněžité prostředky včetně dotace ve výši 3 826 455,50 Kč bez DPH. V případě, že se nijak nezmění aktuální situace a vybraný účastník by svou nabídkovou cenou překročil předpokládanou hodnotu, je velice pravděpodobné, že zadavatel bude nucen postupovat v souladu s § 127, odst. 2 písm. d) ZZVZ.
Interne Kennung: dodávky - část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke