497545-2025 - Ergebnis
Tschechien – Programmierung – TopSky – framework agreement on system modifications II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTopSky – framework agreement on system modifications II
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění rozvoje systému (formou rámcové dohody) TopSky. Jedná se zejména o: - Realizaci požadavků vyplývajících z legislativního rámce ŘLP ČR - Implementaci uživatelských požadavků - Zavedení nových funkcí - Průběžnou obnovu životnosti TopSky
Vorherige Bekanntmachung2918-2023
Interne Kennung069/2022/IS/033/OVZ
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
5. Los
LosLOT-0001