See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky informačních technologií 2023-2027
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) na dodávky informačních technologií (dále jen „IT“), například stolních a přenosných počítačů, tabletů a pracovních stanic v různých úpravách dle náročnosti prostředí, počítačových monitorů a plochých monitorů, tiskáren, skenerů a kresličů, dále také síťových prvků, archivačních zařízení, serverů a prvků počítačových sítí, audiovizuální techniky. Následně se jedná také o dodávky veškerého příslušenství k výše jmenovaným částem, jako je například počítačové příslušenství, média pro ukládání dat, Flash pamětí, optická čtecí zařízení, periferní zařízení a další. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat.
Vorherige Bekanntmachung: 446049-2023
Interne Kennung: UM/18038/2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: 2032025 Dodávka setů a brýlí pro virtuální realitu - rozděleno na části - část 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup setů pro virtuální a rozšířenou realitu včetně brýlí pro VR pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7675-I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0007
Titel: 4042025 Dodávka pevných disků do učebny B03 a strojového sálu LDF-opakování
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 42 ks pevných disků NVMe pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7635
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0006
Titel: 1072025 Dodávky IT vybavení- notebooky - postupné plnění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka notebooků pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 kalendářních měsíců.
Interne Kennung: 7650
Los: LOT-0005
Titel: 5012025 Dodávka serverů a datového úložiště pro PEF
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks serverů a 1 ks datového úložiště pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7636
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Los: LOT-0004
Titel: 1062025 Dodávka NTB pro Ústav 114
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 ks notebooku v různé technické specifikaci pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7633
Los: LOT-0008
Titel: 3032025 Dodávky IT vybavení- tiskárny - postupné plnění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka tiskáren a multifunkčních zařízení k tisku a skenování pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 kalendářních měsíců.
Interne Kennung: 7680
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0003
Titel: 1052025 Dodávka NTB pro vědecko-výzkumnou laboratoř FinHub - opakování II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka notebooku s dokovací stanicí a náhradní baterií pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7631
Los: LOT-0010
Titel: 2032025 Dodávka setů a brýlí pro virtuální realitu - rozděleno na části - část 2
Beschreibung: Předmětem této části dílčí veřejné zakázky v DNS je dodávka brýlí pro virtuální realitu ke střeleckému simulátoru.
Interne Kennung: 7675-II
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0001
Titel: 2012025 Dodávka PC a monitorů pro počítačovou laboratoř PEF
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup PC a monitorů pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7560
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Los: LOT-0011
Titel: 6032025 Dodávka videokonferenčního vybavení pro Arboretum
Beschreibung: Předmětem dílčí zakázky dodávka videokonferenční techniky pro zadavatele a splnění dalších souvisejících závazků.
Interne Kennung: 7709
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32333200 Camcorder, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte, 30213100 Tragbare Computer