2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń do pracowni elektroniki i elektrotechniki oraz pracowni BCU w dziedzinie robotyki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do pracowni elektroniki i elektrotechniki oraz pracowni BCU w dziedzinie robotyki, o parametrach technicznych i funkcjonalnych podanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla każdej z części zamówienia (załącznik nr 1a dla części 1 i załącznik nr 1b dla części 2 do Działu II SWZ), na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla każdej z części zamówienia (załącznik nr 2a dla części 1 i załącznik nr 2b dla części 2 do Działu II SWZ). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Vorherige Bekanntmachung: 250721-2026
Interne Kennung: PCKZiU.26.2.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 pn.: „Dostawa urządzeń dydaktycznych do pracowni elektroniki i elektrotechniki w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim”
Beschreibung: Zakres zamówienia w części 1: 1) Stanowisko pracy – stół montażowy 800x2000 mm pod rozdzielnicę – 10 szt., 2) Rozdzielnica – 10 szt., 3) Zasilacz regulowany – 10 szt., 4) Autotransformator 1- fazowy – 10 szt., 5) Multimetr analogowy – 10 szt., 6) Multimetr cyfrowy (napięcie AC/DC, prąd AC/DC, częstotliwość, rezystancja, pojemność i indukcyjność) – 10 szt., 7) Watomierz – 10 szt., 8) Generator funkcyjny – 10 szt., 9) Oscyloskop – 10 szt., 10) Zestaw rezystorów suwakowych – 10 szt., 11) Zestaw dekad pojemnościowych – 10 szt., 12) Zestaw dekad indukcyjnych – 10 szt., 13) Zestaw przewodów pomiarowych silikonowych – 10 szt., 14) Silnik indukcyjny 1-fazowy – 10 szt., 15) Silnik indukcyjny 3-fazowy (400V/690V) 0,55kW – 10 szt., 16) Zestaw elementów elektronicznych do badań i pomiarów (rezystory, cewki, kondensatory, diody, tranzystory bipolarne, tranzystory unipolarne, tyrystory, bramki logiczne, przerzutniki, liczniki cyfrowe, kodery, dekodery, multipleksery, demultipleksery) – 10 szt., 17) Zestaw do badania paneli fotowoltaicznych – 10 szt., 18) Zestaw narzędziowy – 10 szt., 19) Lutownica transformatorowa – 10 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 zamówienia stanowi załącznik nr 1a do Działu II SWZ, projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla części 1 zamówienia stanowi załącznik nr 2a do Działu II SWZ.