See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak gebouwen gemeentebestuur en AGB Essen 2026-2027
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakdiensten in diverse gebouwen van het gemeentebestuur en AGB Essen voor de periode 2026-2027. Alle verdere informatie en specificaties met betrekking tot de uitvoering van de opdracht zijn terug te vinden in de technische bepalingen van het bestek.
Interne Kennung: PPP06U-1644/6193/2026 - 011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Gemeentebestuur Essen" - Gemeentegebouwen
Beschreibung: "Gemeentebestuur Essen" - Gemeentegebouwen
Interne Kennung: 2026 - 011_1
Los: LOT-0002
Titel: "AGB" - Sportpark Hemelrijk
Beschreibung: "AGB" - Sportpark Hemelrijk
Interne Kennung: 2026 - 011_2