497597-2026 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Dostawa gazu dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej Gazu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazu dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej Gazu
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego: 3.1.1. w okresie 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej Gazu obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E, na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz. U. 1997 Nr 54 poz. 348 ze zm.) zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ (część 1 zamówienia) 3.1.2. w okresie 01.01.2028 r. – 31.12.2028 r. dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej Gazu obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E, na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz. U. 1997 Nr 54 poz. 348 ze zm.) zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ (część 2 zamówienia) 3.1.3. w okresie 01.01.2027 r. – 31.12.2028 r dostawa gazu propan-butan w butlach 11-sto kilogramowych przeznaczonego do napędu wózków widłowych. Dostawa będzie realizowana sukcesywnie w ciągu okresu trwania umowy (część 3 zamówienia). Szczegółowe uregulowania w dokumenatch zamówienia. UWAGA: WYMOGI DOTYCZĄCE ZACHOWANIA POUFNOŚCI 3.4.1. Działając na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega, że załącznik nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia ma charakter poufny a Wykonawcy, którzy uzyskają do niej dostęp zobowiązani są do jej nierozpowszechniania i niewykorzystywania do celów innych niż przygotowanie oferty i ewentualna realizacja niniejszego zamówienia, pod rygorem odpowiedzialności odszkodowawczej. Dokumentacja te nie jest i nie będzie zamieszczona publicznie na stronie internetowej Zamawiającego. 3.4.2. Podstawą udostępnienia szczegółowej dokumentacji jest złożenie „Wniosku o udostępnienie informacji niejawnej” – załącznik nr 5 do SWZ, który musi być sporządzony w języku polskim. Wniosek może być przesłany również w wersji elektronicznej (e-mail). 3.5. Miejsce realizacji umowy: Część 1 Dostawy będą odbywały się na terenie gmin: Kraków, Skawina, Stryszów, Sułoszowa, Ustroń, Rabka-Zdrój, Łazy koło Bochni, Gołkowice Górne, Modlnica, Bytom, Zakopane, Dostawy w przypadku 359 punktów odbioru będą się odbywały na terenie OSD – Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. (w większości Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie), natomiast dla 3 punktów odbioru - na terenie Operatora Systemu Dystrybucyjnego – BORYSZEW S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe „Skawina”. Część 2 Dostawy będą odbywały się na terenie gmin Kraków, Gmina Skawina, Stryszów, Sułoszowa, Ustroń, Rabka-Zdrój, Łazy koło Bochni, Gołkowice Górne, Modlnica, Bytom, Zakopane. Dostawy w przypadku 359 punktów odbioru będą się odbywały na terenie OSD – Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. (w większości Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie), natomiast dla 3 pkt odbioru - na terenie Operatora Systemu Dystrybucyjnego – BORYSZEW S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe „Skawina”. Część 3: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów, ul. Giedroycia 23, 31-981 Kraków.
Interne KennungOZP-271-PN-18/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 09122100 Propangas
5. Los
LosLOT-0001
Titelsprzedaż i świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E, na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne 3.1.1. w okresie 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r.
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego: 3.1.1. w okresie 01.01.2027 r. – 31.12.2027 r. dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej Gazu obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E, na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz. U. 1997 Nr 54 poz. 348 ze zm.) zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ (część 1 zamówienia) Szczegółowe uregulowania w dokumenatch zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z zasadami opisanymi w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi zał. nr 3a do SWZ
LosLOT-0002
Titelsprzedaż i świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E, na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz. U. 1997 Nr 54 poz. 348 ze zm.) zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego: 1.2. w okresie 01.01.2028 r. – 31.12.2028 r. dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej Gazu obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E, na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz. U. 1997 Nr 54 poz. 348 ze zm.) zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ (część 2 zamówienia)
LosLOT-0003
Titeldostawa gazu propan-butan w butlach 11-sto kilogramowych przeznaczonego do napędu wózków widłowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest w okresie 01.01.2027 r. – 31.12.2028 r dostawa gazu propan-butan w butlach 11-sto kilogramowych przeznaczonego do napędu wózków widłowych. Dostawa będzie realizowana sukcesywnie w ciągu okresu trwania umowy (część 3 zamówienia). Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 09122100 Propangas