2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Opracowanie koncepcji programowych budowy tras rowerowych ujętych w „Standardach infrastruktury rowerowej i koncepcji tras rowerowych wskazanych do realizacji w perspektywie do 2030 roku w województwie mazowieckim” (z podziałem na 2 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji programowych dla budowy tras rowerowych ujętych w „Standardach infrastruktury rowerowej i koncepcji tras rowerowych wskazanych do realizacji w perspektywie do 2030 roku w województwie mazowieckim”. Dokumentacja dotyczy następujących tras rowerowych, w podziale na części: 1. Część nr 1: trasa EuroVelo 2 od Warszawy do granicy województwa lubelskiego, prowadzona wzdłuż linii kolejowej Warszawa-Białystok, wałami Bugu i drogami lokalnymi (ok. 205 km) 2. Część nr 2: trasa EuroVelo 11 od Warszawy do granicy województwa podlaskiego, prowadzona wzdłuż Kanału Żerańskiego, drogi krajowej nr 61, Narwi i dróg lokalnych (ok. 175 km)
Interne Kennung: WAW-PS.26.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71354000 Kartografiedienste, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: trasa EuroVelo 2 od Warszawy do granicy województwa lubelskiego, prowadzona wzdłuż linii kolejowej Warszawa-Białystok, wałami Bugu i drogami lokalnymi (ok. 205 km);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji programowych dla budowy tras rowerowych ujętych w „Standardach infrastruktury rowerowej i koncepcji tras rowerowych wskazanych do realizacji w perspektywie do 2030 roku w województwie mazowieckim”: trasa EuroVelo 2 od Warszawy do granicy województwa lubelskiego, prowadzona wzdłuż linii kolejowej Warszawa-Białystok, wałami Bugu i drogami lokalnymi (ok. 205 km)
Interne Kennung: WAW-PS.26.2.2024 część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: trasa EuroVelo 11 od Warszawy do granicy województwa podlaskiego, prowadzonej wzdłuż Kanału Żerańskiego, drogi krajowej nr 61, Narwi i dróg lokalnych (ok. 175 km);
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji programowych dla budowy tras rowerowych ujętych w „Standardach infrastruktury rowerowej i koncepcji tras rowerowych wskazanych do realizacji w perspektywie do 2030 roku w województwie mazowieckim”: trasa EuroVelo 11 od Warszawy do granicy województwa podlaskiego, prowadzona wzdłuż Kanału Żerańskiego, drogi krajowej nr 61, Narwi i dróg lokalnych (ok. 175 km)
Interne Kennung: WAW-PS.26.2.2024 część 2