2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy” wskazanych w opisie zamówienia, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomu składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 12 miesięczny okres realizacji umowy rozpoczyna się od dnia 01.09.2025 r. a kończy 31.08.2026 r. Informacje, które nie znajdują się w ogłoszeniu (nie ma przewidzianych pól dla takich informacji) znajdują się w SWZ.
Interne Kennung: WIR.271.1.1.AJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy” wskazanych w opisie zamówienia, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomu składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do 50% zamówienia podstawowego.