See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AOP25-5995: De levering van 6 elektrische bestelwagens voor gebruik door KU Leuven Technische Diensten
Beschreibung: AOP25-5995: De levering van 6 elektrische bestelwagens voor gebruik door KU Leuven Technische Diensten: Perceel 1: kleine wagen Perceel 2: middelgrote wagen Perceel 3: grote wagen
Interne Kennung: AOP25-5995
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AOP25-5995 - Perceel 1: kleine wagen
Beschreibung: AOP25-5995: De levering van 6 elektrische bestelwagens voor gebruik door KU Leuven Technische Diensten - Perceel 1: kleine wagen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AOP25-5995 - Perceel 2: middelgrote wagen
Beschreibung: AOP25-5995: De levering van 6 elektrische bestelwagens voor gebruik door KU Leuven Technische Diensten - Perceel 2: middelgrote wagen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AOP25-5995 - Perceel 3: grote wagen
Beschreibung: AOP25-5995: De levering van 6 elektrische bestelwagens voor gebruik door KU Leuven Technische Diensten - Perceel 3: grote wagen
Interne Kennung: 3