497643-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Zakup z dostawą endoprotez i materiałów ortopedycznych wraz z dzierżawą instrumentarium
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup z dostawą endoprotez i materiałów ortopedycznych wraz z dzierżawą instrumentarium
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą endoprotez i materiałów ortopedycznych wraz z dzierżawą instrumentarium. Zamówienie zostało podzielone na 48 części (pakietów) wg opisu zawartego w załączniku nr 2 – formularz cenowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33697110 Knochenzemente
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Płyty ustalające do złamań okołokrętarzowych i przez i nadkłykciowych kości udowej, wkręty kostne, płyty oraz pręty do leczenia złamań kości długich, gwoździe śródszpikowe blokowane z kompletem śrub, druty Kirschnera
BeschreibungPłyty ustalające do złamań okołokrętarzowych i przez i nadkłykciowych kości udowej, wkręty kostne, płyty oraz pręty do leczenia złamań kości długich, gwoździe śródszpikowe blokowane z kompletem śrub, druty Kirschnera
Interne KennungPakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
LosLOT-0002
Titel2. Płytki LCP, wkręty i druty
BeschreibungPłytki LCP, wkręty i druty
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
Titel3. Implanty do zespolenia złamań kości paliczków, śródręcza, przedramienia, kości stopy i kości łokcia
BeschreibungImplanty do zespolenia złamań kości paliczków, śródręcza, przedramienia, kości stopy i kości łokcia
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
Titel4. Endoproteza połowicza stawu biodrowego
BeschreibungEndoproteza połowicza stawu biodrowego
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
Titel5. Proteza obręczy barkowej
BeschreibungProteza obręczy barkowej
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
Titel6. Implanty artroskopowe
BeschreibungImplanty artroskopowe
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
Titel7. Implanty do fiksacji fragmentów chrzęstno – kostnych i kostnych
BeschreibungImplanty do fiksacji fragmentów chrzęstno – kostnych i kostnych
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
Titel8. Implanty do blokady zatoki stępu
BeschreibungImplanty do blokady zatoki stępu
Interne KennungPakiet 8
LosLOT-0009
Titel9. Proteza stawu promieniowo-nadgarstkowego
BeschreibungProteza stawu promieniowo-nadgarstkowego
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
Titel10. Dwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego CMC1
BeschreibungDwumobilna endoproteza stawu nadgarstkowo-śródręcznego CMC1
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
Titel11. Silikonowe endoprotezy stawów śródręczno - paliczkowych oraz międzypaliczkowych dłoni
BeschreibungSilikonowe endoprotezy stawów śródręczno - paliczkowych oraz międzypaliczkowych dłoni
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
Titel12. Mini kotwice do małych stawów
BeschreibungMini kotwice do małych stawów
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
Titel13. Śródszpikowy implant do artrodezy stawów międzypaliczkowych dalszych
BeschreibungŚródszpikowy implant do artrodezy stawów międzypaliczkowych dalszych
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
Titel14. Kotwice węzłowe i taśmy chirurgiczne
BeschreibungKotwice węzłowe i taśmy chirurgiczne
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
Titel15. Stabilizatory dłoni
BeschreibungStabilizatory dłoni
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
Titel16. Dynamiczny stabilizator palców
BeschreibungDynamiczny stabilizator palców
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
Titel17. Stabilizator zewnętrzny kości śródręcza
BeschreibungStabilizator zewnętrzny kości śródręcza
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
Titel18. Gwóźdź odpiętowy kaniulowany
BeschreibungGwóźdź odpiętowy kaniulowany
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
Titel19. Płyty i śruby
BeschreibungPłyty i śruby
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
Titel20. Gwoździe śródszpikowe krętarzowe, proksymalne ramienne i elastyczne dziecięce, płytki i śruby na kostkę boczną i przedramię
BeschreibungGwoździe śródszpikowe krętarzowe, proksymalne ramienne i elastyczne dziecięce, płytki i śruby na kostkę boczną i przedramię
Interne KennungPakiet 20
LosLOT-0021
Titel21. Implanty do rekonstrukcji ACL oraz urządzenia do szycia łąkotek
BeschreibungImplanty do rekonstrukcji ACL oraz urządzenia do szycia łąkotek
Interne KennungPakiet 21
LosLOT-0022
Titel22. Jednoprzedziałowa endoproteza stawu kolanowego
BeschreibungJednoprzedziałowa endoproteza stawu kolanowego
Interne KennungPakiet 22
LosLOT-0023
Titel23. Endoproteza cementowa stawu kolanowego, anatomiczna kłykciowa
BeschreibungEndoproteza cementowa stawu kolanowego, anatomiczna kłykciowa
Interne KennungPakiet 23
LosLOT-0024
Titel24. System do rekonstrukcji zwichnięcia barkowo - obojczykowego oraz urządzenia do transferu szwów (przeszywacze)
BeschreibungSystem do rekonstrukcji zwichnięcia barkowo - obojczykowego oraz urządzenia do transferu szwów (przeszywacze)
Interne KennungPakiet 24
LosLOT-0025
Titel25. Endoproteza stawu skokowego
BeschreibungEndoproteza stawu skokowego
Interne KennungPakiet 25
LosLOT-0026
Titel26. Rekonstrukcje tkanek miękkich oraz chrzęstno-kostnych
BeschreibungRekonstrukcje tkanek miękkich oraz chrzęstno-kostnych
Interne KennungPakiet 26
LosLOT-0027
Titel27. Akcesoria do kolumny artroskopowej
BeschreibungAkcesoria do kolumny artroskopowej
Interne KennungPakiet 27
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
LosLOT-0028
Titel28. Protezy czasowe stawu biodrowego i kolanowego
BeschreibungProtezy czasowe stawu biodrowego i kolanowego
Interne KennungPakiet 28
LosLOT-0029
Titel29. Linki i płyty do złamań okołoprotezowych
BeschreibungLinki i płyty do złamań okołoprotezowych
Interne KennungPakiet 29
LosLOT-0030
Titel30. Endoproteza rewizyjna, modularna, bezcementowa stawu biodrowego
BeschreibungEndoproteza rewizyjna, modularna, bezcementowa stawu biodrowego
Interne KennungPakiet 30
LosLOT-0031
Titel31. Endoproteza stawu biodrowego całkowita bezcementowa, anatomiczna z kompletem śrub, szpilek i obturatorów
BeschreibungEndoproteza stawu biodrowego całkowita bezcementowa, anatomiczna z kompletem śrub, szpilek i obturatorów
Interne KennungPakiet 31
LosLOT-0032
Titel32. Endoprotezy cementowane i bezcementowe stawu kolanowego – anatomiczne kłykciowe
BeschreibungEndoprotezy cementowane i bezcementowe stawu kolanowego – anatomiczne kłykciowe
Interne KennungPakiet 32
LosLOT-0033
Titel33. Endoproteza rewizyjna cementowa stawu kolanowego
BeschreibungEndoproteza rewizyjna cementowa stawu kolanowego
Interne KennungPakiet 33
LosLOT-0034
Titel34. Kotwice dla obrąbka i pierścienia rotatorów
BeschreibungKotwice dla obrąbka i pierścienia rotatorów
Interne KennungPakiet 34
LosLOT-0035
Titel35. Zestaw do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, kotwice oraz urządzenia do szycia łąkotek
BeschreibungZestaw do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, kotwice oraz urządzenia do szycia łąkotek
Interne KennungPakiet 35
LosLOT-0036
Titel36. Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego 1
BeschreibungEndoproteza bezcementowa stawu biodrowego 1
Interne KennungPakiet 36
LosLOT-0037
Titel37. Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego 2
BeschreibungEndoproteza bezcementowa stawu biodrowego 2
Interne KennungPakiet 37
LosLOT-0038
Titel38. Endoproteza całkowita stawu biodrowego w artykulacji
BeschreibungEndoproteza całkowita stawu biodrowego w artykulacji
Interne KennungPakiet 38
LosLOT-0039
Titel39. Dreny artroskopowe kompatybilne z pompą CrossFlow
BeschreibungDreny artroskopowe kompatybilne z pompą CrossFlow
Interne KennungPakiet 39
LosLOT-0040
Titel40. Cement kostny + mieszalnik
BeschreibungCement kostny + mieszalnik
Interne KennungPakiet 40
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
LosLOT-0041
Titel41. Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego
BeschreibungEndoproteza rewizyjna stawu biodrowego
Interne KennungPakiet 41
LosLOT-0042
Titel42. Endoproteza bipolarna stawu biodrowego
BeschreibungEndoproteza bipolarna stawu biodrowego
Interne KennungPakiet 42
LosLOT-0043
Titel43. Endoproteza rewizyjna stawu kolanowego modularna związana
BeschreibungEndoproteza rewizyjna stawu kolanowego modularna związana
Interne KennungPakiet 43
LosLOT-0044
Titel44. Endoproteza resekcyjna stawu kolanowego z min. poziomem resekcji 50 mm
BeschreibungEndoproteza resekcyjna stawu kolanowego z min. poziomem resekcji 50 mm
Interne KennungPakiet 44
LosLOT-0045
Titel45. Endoproteza stawu kolanowego
BeschreibungEndoproteza stawu kolanowego
Interne KennungPakiet 45
LosLOT-0046
Titel46. Substytut kostny
BeschreibungSubstytut kostny
Interne KennungPakiet 46
LosLOT-0047
Titel47. Zestaw do uzupełniania ubytków kostnych
BeschreibungZestaw do uzupełniania ubytków kostnych
Interne KennungPakiet 47
LosLOT-0048
Titel48. Urządzenie do nanozłamań
BeschreibungUrządzenie do nanozłamań
Interne KennungPakiet 48