See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i faksów
Beschreibung: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i faksów
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla CZC SZ
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla CZC SZ
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0009
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla DKWOC
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla DKWOC
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 2
Los: LOT-0010
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla ECSC
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla ECSC
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 3
Los: LOT-0011
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla JDC A
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla JDC A
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 4
Los: LOT-0012
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla JWD
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla JWD
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 5
Los: LOT-0013
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Bydgoszcz
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Bydgoszcz
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 6
Los: LOT-0014
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Kraków
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Kraków
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 7
Los: LOT-0015
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Olsztyn
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Olsztyn
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 8
Los: LOT-0016
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Warszawa
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Warszawa
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 9
Los: LOT-0017
Titel: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Wrocław
Beschreibung: Tusze i tonery do sprzętu drukującego dla RCI Wrocław
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 10
Los: LOT-0018
Titel: Tonery do faksów dla RCI Bydgoszcz
Beschreibung: Tonery do faksów dla RCI Bydgoszcz
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 11
Los: LOT-0019
Titel: Tonery do faksów dla RCI Kraków
Beschreibung: Tonery do faksów dla RCI Kraków
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 12
Los: LOT-0020
Titel: Tonery do faksów dla RCI Olsztyn
Beschreibung: Tonery do faksów dla RCI Olsztyn
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 13
Los: LOT-0021
Titel: Tonery do faksów dla RCI Gdynia
Beschreibung: Tonery do faksów dla RCI Gdynia
Interne Kennung: 2813.16.2025.AC Cz. 14