See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategische IT diensten
Beschreibung: De aanbesteding richt zich op strategische IT-adviezen ten behoeve van het realiseren van HU ambities en doelen. De focus ligt op architectuur, informatieveiligheid, strategische IT-vraagstukken, IT-Vendormanagement, informatiemanagement en technologische ontwikkelingen met impact op onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering. De aanbesteding bestrijkt alle architectuurlagen (business, data, applicatie en technologie) op strategisch niveau. Dit is inclusief domein- en aspectarchitecturen zoals informatie-, applicatie- en securityarchitectuur.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0000