497687-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Babiak
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Babiak
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Babiak” w formule zaprojektuj i wybuduj. 2) Zamówienie zostało podzielone na dwie części: 1) część I zamówienia: „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych”, 2) cześć II zamówienia: „Dostawa i montaż instalacji pomp ciepła dla budynków mieszkalnych” 3) Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie albo na wybraną część zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. 4) Opis dla części I zamówienia „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych”: 1) całość zadania, tj. zakresu rzeczowego realizowanego na terenie gminy Babiak, obejmuje prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: a) opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych, b) wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, c) wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych. 5) Opis dla części II zamówienia: „Dostawa i montaż instalacji pomp ciepła dla budynków mieszkalnych”: 1) całość zadania, tj. zakresu rzeczowego realizowanego na terenie gminy Babiak, obejmuje prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: a) opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych, b) modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i/lub przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, c) wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112000 Diverse Bauwerke, 44112410 Dachgerüste, 42511110 Wärmepumpen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Babiak” w formule zaprojektuj i wybuduj. Część I zamówienia: „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych”, Całość zadania, tj. zakresu rzeczowego realizowanego na terenie gminy Babiak, obejmuje prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: a) opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych, b) wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, c) wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz magazynami energii dla budynków mieszkalnych.
Interne KennungORG.271.8.2025 Z-8/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112000 Diverse Bauwerke, 44112410 Dachgerüste, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
LosLOT-0002
TitelDostawa i montaż instalacji pomp ciepła dla budynków mieszkalnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Energia z odnawialnych źródeł na terenie Gminy Babiak” w formule zaprojektuj i wybuduj. Część I I„Dostawa i montaż instalacji pomp ciepła dla budynków mieszkalnych”: 1) całość zadania, tj. zakresu rzeczowego realizowanego na terenie gminy Babiak, obejmuje prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: a) opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych, b) modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i/lub przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, c) wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych.
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik