2. Verfahren
Verfahren
Titel: Optimalisatie Wilhelminakanaal Kraaiven-Loven, ingenieursdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft de ingenieursdienst die toeziet op het opstellen van het UAV-GC-contract, project- en technisch management, omgevingsmanagement en ondersteuning bij de aanbesteding voor de realisatie voor de optimalisatie van het Wilhelminakanaal. Tot de scope van de opdracht voor de ingenieursdiensten behoort o.a.: - Het opstellen van UAV-GC contractdocumenten (o.a. basisovereenkomst, vraagspecificaties, kostenraming); - projectmanagement en projectbeheersing; - technisch management; - omgevingsmanagement; - inhoudelijke ondersteuning bij de aanbestedingsprocedure voor de realisatie; - Optioneel: systeemgerichte contractbeheersing in de realisatiefase. Voor de gedetailleerde scope omschrijving zie het Programma van Eisen (bijlage 2).
Interne Kennung: 2026_026_RUI_SR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Optimalisatie Wilhelminakanaal, ingenieursdiensten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Systeemgerichte contractbeheersing in de realisatiefase