See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do kontroli na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie realizowana w ramach projektu nr 101181576 „Bezinwazyjna kontrola dla bezpieczeństwa granicy zewnętrznej i realizacji polityk Unii Europejskiej”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa bramki do kontroli osób zwanej również body scanner, wykorzystującej metodę skanowania promieniowaniem radiowym. 2) Zaoferowany przez wykonawcę sprzęt do kontroli musi spełniać wymagania oraz charakteryzować się parametrami nie gorszymi niż te przedstawione w załączniku nr 1 do umowy – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 339083-2026
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu do kontroli na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Lublinie
Menge: 1 Stück