2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania ochrony czynnej w rezerwatach przyrody w 2026 r.: Koszenie trzciny na torfowisku w rezerwacie przyrody Rotuz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej, polegających m.in. na koszeniu trzciny na torfowisku w rezerwacie przyrody Rotuz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277): Zamawiający nie określa żadnych wymagań.
Vorherige Bekanntmachung: 307088-2026
Interne Kennung: WOF-I.261.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
5. Los
Los: LOT-0001