2. Verfahren
Verfahren
Titel: Woningbouw Brandenburg
Beschreibung: Bouw van 24 woningen op een inbreidingslocatie binnen de gemeente De Bilt. Een deel van de woningen wordt gebouwd in opdracht van de woningbouwvereniging (SSW), zie ook aanbestedingsdocumenten 24 woningen inclusief bestrating en voorzieningen zie aanbestedingsdocumentatie
Interne Kennung: INK/ DEBILT/526693
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Bouw 24 woningen op inbreidingslocatie Bilthoven 24 woningen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten