2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací. Na základě této Rámcové dohody lze zadávat MT s předpokládanou hodnotou do 10 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung: 01ST-001163
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/16 Horka u Staré Paky - obchvat, podrobný GTP
Beschreibung: Úkolem podrobného geotechnického průzkumu je spolu s rešerší archivních podkladů shromáždit co nejúplnější údaje o inženýrskogeologických, geotechnických, hydrologických a hydrogeologických poměrech zájmového území a detailně a komplexně zhodnotit geomechanické vlastnosti geologického podloží tak, aby charakterizovalo chování zemin v přirozeném, nebo zhutněném stavu v podzákladí objektů, v podloží násypů a v zemním tělese zářezů a násypů. Výsledky provedeného podrobného geotechnického průzkumu budou sloužit jako podklad k vypracování projektové dokumentace DUSP pro povolení záměru stavby. Stávající silnice I/16 je v předmětném úseku součástí sítě státních silnic. V minulosti byla zpracována projektová dokumentace DÚR (09/2018) a k ní předběžný GTP. Trasa je ukotvena v územně plánovacích dokumentech Libereckého i Královéhradeckého kraje a dokumentací DÚR byla po složitých jednáních s obcemi i významnou místní firmou Wotan Forest (umístěnou mezi železniční stanicí a místní komunikací do části obce Nedaříz) vytrasována do pevné polohy, byť nebylo v tu dobu možné vydat územní rozhodnutí. Zhotovitel terénních i laboratorních prací podrobného GTP bude provádět tento GTP s upřesněním geologických i hydrogeologických profilů a vlivů pro samotný návrh trasy přeložky silnice I/16, zejména pro zakládání mostních objektů a zvláště pro dlouhý most vedoucí v oblouku trasy nad jmenovanou železniční stanicí, závodem Wotan Forestu a obytnou zástavbou v části obce Nedaříz.
Interne Kennung: 09PT-000019