2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkzaamheden Verkiezingen
Beschreibung: De gemeente Voorne aan Zee is wettelijk verantwoordelijk voor de correcte en veilige organisatie van alle verkiezingen binnen haar gemeentegrenzen, variërend van de gemeenteraads-, provinciale en waterschapsverkiezingen tot de Tweede Kamer- en Europese verkiezingen. Om een vlekkeloos verloop te garanderen, zoekt de gemeente een professionele opdrachtnemer die de volledige logistieke en operationele ondersteuning op zich neemt in alle fasen van het verkiezingsproces: vanaf de voorbereiding en de inrichting van de stemlocaties, tot de operationele coördinatie op de verkiezingsdag zelf en de logistieke afhandeling en tellingen direct daarna. Zie aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.