2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie nr 1. Zakup i dostawa stacji roboczych. Zadanie nr 2. Zakup i dostawa pakietów biurowych.
Beschreibung: W zakresie zadania nr 1. Zakup i dostawa stacji roboczych w ilości 115 sztuk w maksymalnym terminie 4 tygodni. W zakresie zadania nr 2. Zakup i dostawa pakietów biurowych w ilości 115 sztuk w maksymalnym terminie 4 tygodni.
Interne Kennung: 07/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Zakup i dostawa stacji roboczych.
Beschreibung: W zakresie zadania nr 1. Zakup i dostawa stacji roboczych w ilości 115 sztuk w maksymalnym terminie 4 tygodni.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Zakup i dostawa pakietów biurowych.
Beschreibung: W zakresie zadania nr 2. Zakup i dostawa pakietów biurowych w ilości 115 sztuk w maksymalnym terminie 4 tygodni.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete