497802-2026 - Wettbewerb
Polen – Mammografie-Ausrüstung – Zakup wraz z dostawą Mammografu cyfrowego z opcją mammografii spektralnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą Mammografu cyfrowego z opcją mammografii spektralnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą Mammografu cyfrowego z opcją mammografii spektralnej. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungDZP/181/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111650 Mammografie-Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
497802-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDZP/181/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33111650 Mammography devices
5. Lot
LotLOT-0001