2. Verfahren
Verfahren
Titel: Osobné ochranné pracovné prostriedky
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie osobných pracovných prostriedkov na základe rámcovej dohody v trvaní 16 kalendárnych mesiacov v členení na 4 časti zákazky: časť 1 – Pracovné a ochranné odevy, časť 2 – Pracovná a bezpečnostná obuv. časť 3 – Ostatné pomôcky, časť 4 – Ochranné odevy, bezpečnostná obuv a ostatné
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pracovné a ochranné odevy
Beschreibung: Dodanie pracovných a ochranných odevov v zmysle Opisu predmetu zákazky a v zmysle súťažných podkladov.
Los: LOT-0002
Titel: Pracovná a bezpečnostná obuv
Los: LOT-0003
Titel: Ostatné pomôcky
Los: LOT-0004
Titel: Ochranné odevy, bezpečnostná obuv a ostatné
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18110000 Occupational clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pracovné a ochranné odevy
Lot: LOT-0002
Title: Pracovná a bezpečnostná obuv
Lot: LOT-0003
Title: Ostatné pomôcky
Lot: LOT-0004