2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaická elektrárna Jindřichův Hradec, Jarošovská 746
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je stavba fotovoltaické elektrárny s instalovaným výkonem 99 kWp + DC/AC 3f 2x střídač 45 kW na střeše základní školy na adrese: Jindřichův Hradec, Jarošovská 746/II, umístěné na pavilonu učeben I. stupně (p. č. 2497/4) a pavilonu školní jídelny (p.č. 2497/5) s jejím propojením do nové trafostanice přes pozemek p. č. 2497/3. Součástí zakázky je dále úprava a doplnění systému ochrany před bleskem v souvislosti s instalací výrobny, úprava hlavního rozvaděče v objektu jídelny, připravenost výrobny pro integraci do komunitního sdílení elektřiny, zajištění revizních zpráv, dokumentu výrobního modulu potvrzující soulad výrobny s požadavky RfG pro výrobní moduly typu A2, dokumentace skutečného provedení a zajištění Uvedení do trvalého provozu (UTP) výrobny v rámci připojení výrobny do distribuční sítě a splnění všech podmínek EG.D,s.r.o. uvedených ve smlouvě o připojení č. 9002290996 – viz příloha č. 7 zadávací dokumentace. Součástí veřejné zakázky je též zajištění pravidelných ročních servisních služeb fotovoltaické výrobny po dobu 60 měsíců v rozsahu uvedeném ve vzorové smlouvě o dílo – příloha č. 6 zadávací dokumentace. Zaškolení obsluhy v místě instalace a zpracování a předání provozního předpisu fotovoltaického systému.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31155000 Wechselrichter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 3018/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31155000 Wechselrichter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
497825-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09332000 Solar installation
Additional classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 31155000 Inverters, 45310000 Electrical installation work, 45000000 Construction work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45260000 Roof works and other special trade construction works
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier3018/2024
Additional classification (cpv): 45311000 Electrical wiring and fitting work, 09331200 Solar photovoltaic modules, 31155000 Inverters, 45310000 Electrical installation work, 45000000 Construction work, 45112000 Excavating and earthmoving work, 45260000 Roof works and other special trade construction works