See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zelfscan as a Service - Conditionerende Onderzoeken
Beschreibung: Enexis Personeel B.V. (hierna: Aanbestedende Dienst) voert deze aanbesteding uit ten behoeve van zichzelf en de mede-opdrachtgevers: Enexis Netbeheer B.V., Waterleiding Maatschappij Limburg N.V. (WML), Brabant Water N.V., N.V. Rendo en Stichting GROND'G (hierna gezamenlijk aangeduid als: Opdrachtgever). Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één (1) contractpartner voor het leveren, integreren en onderhouden van een SaaS-applicatie voor 'Zelfscans' ten behoeve van conditionerende onderzoeken (o.a. Bodemkwaliteit, Archeologie, Flora & Fauna en Ontplofbare Oorlogsresten). De Zelfscan-applicatie stelt de Opdrachtgevers in staat om geautomatiseerd risicoanalyses uit te voeren op basis van GIS- en cartografische databronnen voorafgaand aan graaf- en infrastructurele werkzaamheden. Online informatiebijeenkomst wordt gehouden op 10 september van 14:30 tot 16:00 uur. De beoogde Raamovereenkomst kent een initiële looptijd van vier (4) jaar met een optie tot verlenging van maximaal vier (4) jaar (totale maximale looptijd van acht jaar). Het maximaal aantal Zelfscans binnen de opdracht wordt geraamd op +/- 40.000 scans per jaar. Bekijk voor de definitieve raming de daadwerkelijke publicatiedocumenten van deze aanbesteding. (Verwachting begin september 2026).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 71313000 Umwelttechnische Beratung, 72212100 Entwicklung von branchenspezifischer Software, 90713000 Beratung in Umweltfragen
2. Procedure
Procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 38221000 Geographic information systems (GIS or equivalent), 71313000 Environmental engineering consultancy services, 72212100 Industry specific software development services, 90713000 Environmental issues consultancy services