497858-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych w sposób selektywny, powstających w nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Tarnowskie Góry oraz wyposażeniu nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do zbierania odpadów komunalnych, zorganizowaniu i prowadzeniu (w tym przyjmowaniu odpadów) punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK). Wykonawca wykonujący usługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tarnowskie Góry musi posiadać wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Tarnowskie Góry, prowadzonego przez Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry.
Interne KennungBZP.271.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001