497867-2026 - Ergebnis
Polen – Kalorimeter – Dostawa różnicowego kalorymetru skaningowego (DSC) z autosamplerem, systemem chłodzącym, analizatora termograwimetrycznego (TGA); spektrometru FT-IR z przystawką do analizy gazów wylotowych z TGA wraz z jednostką sterującą z dedykowanym oprogramowaniem oraz mikrowagi, w ramach realizacji projektu pt. „Centrum Rozwoju Terapii Chorób Cywilizacyjnych i Związanych z Wiekiem”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa różnicowego kalorymetru skaningowego (DSC) z autosamplerem, systemem chłodzącym, analizatora termograwimetrycznego (TGA); spektrometru FT-IR z przystawką do analizy gazów wylotowych z TGA wraz z jednostką sterującą z dedykowanym oprogramowaniem oraz mikrowagi, w ramach realizacji projektu pt. „Centrum Rozwoju Terapii Chorób Cywilizacyjnych i Związanych z Wiekiem”
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy różnicowego kalorymetru skaningowego (DSC) z autosamplerem, systemem chłodzącym, analizatora termograwimetrycznego (TGA); spektrometru FT-IR z przystawką do analizy gazów wylotowych z TGA wraz z jednostką sterującą z dedykowanym oprogramowaniem oraz mikrowagi, w ramach realizacji projektu pt. „Centrum Rozwoju Terapii Chorób Cywilizacyjnych i Związanych z Wiekiem”. Dofinansowanie udzielone jest na podstawie rozporządzenia Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej z dnia 27 września 2023r, w sprawie udzielania pomocy finansowej przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027”, na podstawie umowy nr FENG.02.04-IP.04-0005/24-00 zawartej pomiędzy Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym a Uniwersytetem Jagiellońskim – Collegium Medicum. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A do SWZ tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38418000 Kalorimeter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.