See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na utrzymaniu sprawności technicznej infrastruktury służącej oświetlaniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Zbrosławice
Beschreibung: Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na utrzymaniu sprawności technicznej infrastruktury służącej oświetlaniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Zbrosławice. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) bieżącej konserwacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zbrosławice, b) utrzymania (zapewnienia) świecenia punktów świetlnych, których dotyczy niniejsza Umowa w ilości nie mniejszej niż 95% całości tj. ogólnej liczby punktów świetlnych wskazanej w §1 ust. 1 niniejszej Umowy (aktualizowanej w trakcie trwania niniejszej Umowy), c) wymiany uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia ulicznego na sieciach napowietrznych i kablowych, d) wymiany uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełniania i wymiany obejm i innych elementów słupów niezbędnych do zawieszenia punktów świetlnych, e) bieżącej naprawy szaf oświetlenia ulicznego, f) lokalizacji uszkodzeń kabli, naprawy uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych oświetlenia ulicznego, g) wykonywania nastawień urządzeń sterujących oświetleniem, h) mycia kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła, i) wycinki gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego, j) utylizacji wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego, k) kontroli inspekcyjnych wykonywanych na pisemne zlecenie Zamawiającego, we wskazanym przez niego terminie, nie częściej niż raz na pół roku. l) przywrócenia terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego każdorazowo po wykonaniu przez Wykonawcę na podstawie niniejszej Umowy danych prac w obrębie oświetlenia ulicznego , m) dobudowy 15 sztuk opraw oświetleniowych na każde kolejne 12 miesięcy obowiązywania niniejszej Umowy na koszt Wykonawcy tj. w ramach wynagrodzenia wskazanego w § 6 ust. 1 i stawki ryczałtowej wskazanej w §6 ust. 4 niniejszej Umowy, na istniejącej sieci oświetleniowej, tzn. niewymagających PT i pozwolenia na budowę ( w uzgodnieniu z Zamawiającym w ilości do 45 szt. w całym okresie obowiązywania umowy) w terminie do 60 dni od pisemnego zlecenia dobudowy przez Zamawiającego. n) oględzin sieci oświetlenia drogowego zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. o) wykonywania wymaganych pomiarów w sieci oświetlenia drogowego zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Ilość: 2367 szt. punktów świetlnych.
Interne Kennung: PZP.271.7.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001