2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijstaande reclameobjecten
Beschreibung: De concessieopdracht omvat het leveren, plaatsen, beheren en onderhouden van vrijstaande reclameobjecten in de openbare ruimte van de gemeente Vlaardingen. Als tegenprestatie verkrijgt de opdrachtnemer het exclusieve recht op de commerciële exploitatie van deze objecten. De aanbestedende dienst biedt marktpartijen de mogelijkheid om vrijstaande reclameobjecten in de openbare ruimte te realiseren en te exploiteren. De opdracht omvat het leveren, plaatsen, beheren en onderhouden van vrijstaande reclameobjecten in de openbare ruimte van de gemeente Vlaardingen, conform minimaal de onderstaande uitgangspunten: • Er mogen maximaal twintig (20) vrijstaande reclameobjecten worden geplaatst. • Op minimaal zeven (7) locaties wordt een vrijstaand reclameobject geplaatst waarvan ten minste één zijde is voorzien van een digitaal scherm. Alle overige reclameobjecten mogen zowel analoog als digitaal worden uitgevoerd.
Interne Kennung: IV.100212
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zal een concessieovereenkomst (bijlage 2) worden afgesloten met één opdrachtnemer voor een periode van 10 jaar met een optie om nog eens eenmaal met 5 jaar te verlengen. Indien de overeenkomst na 10 jaar niet wordt verlengd, is de aanbestedende dienst niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken. De aanbestedende dienst is voornemens om 1 mei 2027 te hanteren als startdatum van de overeenkomst.
2. Procedure
Procedure
Title: Vrijstaande reclameobjecten
Internal identifier: IV.100212
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341000 Advertising services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: