497907-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Medizinische Verbrauchsartikel – Raznovrsni potrošni medicinski materijal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raznovrsni potrošni medicinski materijal
Beschreibung: Predmet nabave je raznovrsni potrošni medicinski materijal za jednogodišnje potrebe Opće bolnice Pula sukladno troškovnicima i ostalim traženim uvjetima iz ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 4/26 E-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Potrošni materijal za drenažu
Beschreibung: Sukladno troškovniku-tehničkoj specifikaciji grupe predmeta nabave
Interne Kennung: 4/26 E-VV-1
Los: LOT-0002
Titel: Vrećice za urin
Interne Kennung: 4/26 E-VV-2
Los: LOT-0003
Titel: Injekcijske i punkcijske igle
Interne Kennung: 4/26 E-VV-3
Los: LOT-0004
Titel: Polipropilenska traka za operativnu korekciju
Interne Kennung: 4/26 E-VV-4
Los: LOT-0005
Titel: Tlakomjer, fonendoskop i pribor
Interne Kennung: 4/26 E-VV-5
Los: LOT-0006
Titel: Elektrode
Interne Kennung: 4/26 E-VV-6
Los: LOT-0007
Titel: Staklo, drvo i plastika
Interne Kennung: 4/26 E-VV-7
Los: LOT-0008
Titel: Epruvete i nastavci
Interne Kennung: 4/26 E-VV-8
Los: LOT-0009
Titel: Manualni vakum ekstraktor
Interne Kennung: 4/26 E-VV-9
Los: LOT-0010
Titel: Navlake za mikroskop
Interne Kennung: 4/26 E-VV-10
Los: LOT-0011
Titel: Kapica i čepić
Interne Kennung: 4/26 E-VV-11
Los: LOT-0012
Titel: Kontejneri za transport uzoraka sa fiksativom
Interne Kennung: 4/26 E-VV-12
Los: LOT-0013
Titel: Posuda za uzorak stolice sa žličicom
Interne Kennung: 4/26 E-VV-13
Los: LOT-0014
Titel: Kontejneri za transport uzoraka
Interne Kennung: 4/26 E-VV-14
Los: LOT-0015
Titel: Lancete za prick test
Interne Kennung: 4/26 E-VV-15
Los: LOT-0016
Titel: Toplomjer digitalni
Interne Kennung: 4/26 E-VV-16
Los: LOT-0017
Titel: Pokrov za sonde i klip za automatski injektor
Interne Kennung: 4/26 E-VV-17
Los: LOT-0018
Titel: Šprice
Interne Kennung: 4/26 E-VV-18
Los: LOT-0019
Titel: Operacijski setovi
Interne Kennung: 4/26 E-VV-19
Los: LOT-0020
Titel: Specijalne folije
Interne Kennung: 4/26 E-VV-20
Los: LOT-0021
Titel: Set za pleuralnu punkciju
Interne Kennung: 4/26 E-VV-21
Los: LOT-0022
Titel: Ambalažni lončići
Interne Kennung: 4/26 E-VV-22
Los: LOT-0023
Titel: Bubrežnjaci, pregače PVC za jednokratnu uporabu
Interne Kennung: 4/26 E-VV-23
Los: LOT-0024
Titel: Skalpel nožići
Interne Kennung: 4/26 E-VV-24
Los: LOT-0025
Titel: Britvice za Clipper - kiruršku šišalicu
Interne Kennung: 4/26 E-VV-25
Los: LOT-0026
Titel: Navlaka za krevet PVC
Interne Kennung: 4/26 E-VV-26
Los: LOT-0027
Titel: Torakalna drenaža
Interne Kennung: 4/26 E-VV-27
Los: LOT-0028
Titel: Sistemi i setovi
Interne Kennung: 4/26 E-VV-28
Los: LOT-0029
Titel: Sterilni kit za iglu vodilicu
Interne Kennung: 4/26 E-VV-29
Los: LOT-0030
Titel: Stoma pomagala
Interne Kennung: 4/26 E-VV-30
Los: LOT-0031
Titel: Predmetna stakla za patologiju i citologiju
Interne Kennung: 4/26 E-VV-31
Los: LOT-0032
Titel: Pulsni oksimetar
Interne Kennung: 4/26 E-VV-32
Los: LOT-0033
Titel: Višekratni kalupi i jednokratne kazete za patologiju
Interne Kennung: 4/26 E-VV-33
Los: LOT-0034
Titel: Stoma pomagala i pribor
Interne Kennung: 4/26 E-VV-34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 4/26 E-VV-35
Los: LOT-0036
Titel: Matrica kalcija za implantaciju kostiju i mekog tkiva
Interne Kennung: 4/26 E-VV-36
Los: LOT-0037
Titel: Obloge za rane
Interne Kennung: 4/26 E-VV-37
Los: LOT-0038
Titel: Sigurnosne šprice i igle za intramuskularnu i subkutanu primjenu
Interne Kennung: 4/26 E-VV-38
Los: LOT-0039
Titel: Kateter i balon
Interne Kennung: 4/26 E-VV-39
Los: LOT-0040
Titel: Potrošni materijal za uređaj za neinvazivni CPAP - BUBBLE CPAP
Interne Kennung: 4/26 E-VV-40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 4/26 E-VV-41
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4/26 E-VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Potrošni materijal za drenažu
Internal identifier: 4/26 E-VV-1
Lot: LOT-0002
Title: Vrećice za urin
Internal identifier: 4/26 E-VV-2
Lot: LOT-0003
Title: Injekcijske i punkcijske igle
Internal identifier: 4/26 E-VV-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4/26 E-VV-4
Lot: LOT-0005
Title: Tlakomjer, fonendoskop i pribor
Internal identifier: 4/26 E-VV-5
Lot: LOT-0006
Title: Elektrode
Internal identifier: 4/26 E-VV-6
Lot: LOT-0007
Title: Staklo, drvo i plastika
Internal identifier: 4/26 E-VV-7
Lot: LOT-0008
Title: Epruvete i nastavci
Internal identifier: 4/26 E-VV-8
Lot: LOT-0009
Title: Manualni vakum ekstraktor
Internal identifier: 4/26 E-VV-9
Lot: LOT-0010
Title: Navlake za mikroskop
Internal identifier: 4/26 E-VV-10
Lot: LOT-0011
Title: Kapica i čepić
Internal identifier: 4/26 E-VV-11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 4/26 E-VV-12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 4/26 E-VV-13
Lot: LOT-0014
Title: Kontejneri za transport uzoraka
Internal identifier: 4/26 E-VV-14
Lot: LOT-0015
Title: Lancete za prick test
Internal identifier: 4/26 E-VV-15
Lot: LOT-0016
Title: Toplomjer digitalni
Internal identifier: 4/26 E-VV-16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 4/26 E-VV-17
Lot: LOT-0018
Title: Šprice
Internal identifier: 4/26 E-VV-18
Lot: LOT-0019
Title: Operacijski setovi
Internal identifier: 4/26 E-VV-19
Lot: LOT-0020
Title: Specijalne folije
Internal identifier: 4/26 E-VV-20
Lot: LOT-0021
Title: Set za pleuralnu punkciju
Internal identifier: 4/26 E-VV-21
Lot: LOT-0022
Title: Ambalažni lončići
Internal identifier: 4/26 E-VV-22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 4/26 E-VV-23
Lot: LOT-0024
Title: Skalpel nožići
Internal identifier: 4/26 E-VV-24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 4/26 E-VV-25
Lot: LOT-0026
Title: Navlaka za krevet PVC
Internal identifier: 4/26 E-VV-26
Lot: LOT-0027
Title: Torakalna drenaža
Internal identifier: 4/26 E-VV-27
Lot: LOT-0028
Title: Sistemi i setovi
Internal identifier: 4/26 E-VV-28
Lot: LOT-0029
Title: Sterilni kit za iglu vodilicu
Internal identifier: 4/26 E-VV-29
Lot: LOT-0030
Title: Stoma pomagala
Internal identifier: 4/26 E-VV-30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 4/26 E-VV-31
Lot: LOT-0032
Title: Pulsni oksimetar
Internal identifier: 4/26 E-VV-32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 4/26 E-VV-33
Lot: LOT-0034
Title: Stoma pomagala i pribor
Internal identifier: 4/26 E-VV-34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 4/26 E-VV-35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 4/26 E-VV-36
Lot: LOT-0037
Title: Obloge za rane
Internal identifier: 4/26 E-VV-37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: 4/26 E-VV-38
Lot: LOT-0039
Title: Kateter i balon
Internal identifier: 4/26 E-VV-39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 4/26 E-VV-40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 4/26 E-VV-41