2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa infrastruktury badawczej w postaci 1 szt. spektrometru naukowo-badawczego FT-IR/FT-Raman wraz z przystawką do badania białek dla potrzeb projektu "POL-OPENSCREEN - Polska Platforma Infrastruktury Skriningowej dla Chemii Biologicznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) zakup i dostawa infrastruktury badawczej w postaci 1 szt. spektrometru naukowo-badawczego FT-IR/FT-Raman wraz z przystawką do badania białek dla potrzeb projektu. Szczegółowy opis parametrów aparatury zawiera „Specyfikacja techniczna” załącznik nr 2 do SWZ, 2) załadunek, transport, rozładunek, wniesienie i ustawienie aparatury we wskazanym, przez Zamawiającego, miejscu w jego siedzibie, 3) uruchomienie i instalacja aparatury, 4) przeprowadzenie bezpłatnego szkolenia do użytkowników aparatury w zakresie prawidłowej obsługi aparatury i jej oprogramowania, eksploatacji i konserwacji w wymiarze 1 dnia (8 godzin zegarowych) w siedzibie Zamawiającego, 5) świadczenie usług serwisowych, pomoc techniczna przez cały okres gwarancji oraz wykonanie przeglądu gwarancyjnego w okresie gwarancji. Minimalny okres gwarancji określony jest w „Specyfikacji technicznej” – załącznik nr 2 do SWZ. 2. Aparatura musi być fabrycznie nowa, kompletna, wolna od wszelkich wad fizycznych i prawnych oraz uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. Nie może być przedmiotem ekspozycji, przedmiotem powystawowym, testowym, demonstracyjnym. Nie może być prototypem. Nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 3. Aparatura musi spełniać wszystkie normy stawiane takiej aparaturze przez obowiązujące prawo oraz posiadać odpowiednie pozwolenia, atesty lub certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa i dopuszczenia do obrotu na terenie UE, jeśli wymagają tego odpowiednie przepisy prawa oraz posiadać odpowiednie oznakowanie. 4. Aparatura powinna być wyposażona we wszystkie niezbędne elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do instalacji, uruchomienia bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego i sprawnie działać oraz osiągać zadeklarowane parametry. 5. Szczegółowe warunki wykonania przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: TZ/28-D/UE/4/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51430000 Installation von labortechnischen Anlagen, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa infrastruktury badawczej w postaci 1 szt. spektrometru naukowo-badawczego FT-IR/FT-Raman wraz z przystawką do badania białek dla potrzeb projektu „POL-OPENSCREEN – Polska Platforma Infrastruktury Skriningowej dla Chemii Biologicznej”